Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Середа, 29 березня 2017 08:18

Кіровоград відвідав директор Світової конфедерації бейсболу та софтболу (ФОТО)

Сьогодні голова облдержадміністрації зустрівся із виконавчим директором Світової конфедерації бейсболу та софтболу Майклом Шмідтом, який перебуває в області із робочою поїздкою на запрошення Федерації бейсболу і софтболу України.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Під час знайомства Сергій Кузьменко зазначив, що вважає за велику честь зустрітися з людиною, яка стала одним з ініціаторів того, що бейсбол став олімпійським видом спорту, адже облдержадміністрація усіляко підтримує розвиток цього виду ігрового спорту, а молодіжна команда з обласного центру виборола звання чемпіона Європи.

- У світовому масштабі Кіровоградщина не є регіоном де бейсбол представлений на найвищому рівні, але якщо проаналізувати ситуацію в розрізі України, наше місто посідає високе місце в цьому виді спорту. Саме наші хлопці стали чемпіонами Європи у юнацькому бейсболі, отже маємо сподівання, що з часом вони стануть основою національної збірної та боротимуться за право взяти участь в олімпійських іграх, - зазначив очільник області.

Він акцентував, що обласна влада готова до співпраці із світовою конфедерацією бейсболу та софтболу, а розвитку гри на території області надаватиметься підтримка і в майбутньому.

В свою чергу Майкл Шмідт зазначив, що в Україні він побачив готовність органів влади до співпраці з Конфедерацією – напередодні він зустрічався із Міністром сім'ї, молоді та спорту та Київським міським головою.

Майкл Шмідт у Кіровограді

Прочитано: 404 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград