Поиск

Повідомлення

Середа, 03 квітня 2019 15:54

На Кіровоградщині відкрили два спортмайданчики із штучним покриттям (ФОТО)

На Кіровоградщині відкрито два нових спортивних майданчика із штучним покриттям.

Про це повідомили у Кіровоградській ОДА.

Сьогодні на території навчально-виховного комплексу "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа" та навчально-виховного комплексу "Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія" було відкрито 2 нових спортивних майданчики із штучним покриттям. У відкритті взяв участь голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. 

Роботи з будівництва обох майданчиків велися з листопада минулого року. Вартість кожного об'єкта склала близько півтора мільйони гривень, які було профінансовано з державного та міських бюджетів. 

"Сьогоднішня подія – це продовження гарної справи – будівництва на Україні мультифункціональних спортивних майданчиків, яке було ініційоване Президентом України та підтримано Урядом і Федерацією футболу України", - зазначив Сергій Кузьменко. "Будівництво майданчиків є наслідком важливого кроку державної влади на підтримку органів місцевого самоврядування, їх стимулювання на розбудову спортивної інфраструктури", - наголосив він.

Посадовець відзначив, що в кожному районі області такий спортивний майданчик вже діє або буде відкрито ближчим часом. Минулого року в області було збудовано та здано в експлуатацію 11 таких об'єктів, цього року планується відкриття ще 12-ти.

Сьогодні ж новозбудовані майданчики почали використовуватись за прямим призначенням – в Олександрії відбулася гра між батьками та учнями навчального закладу, а у Знам'янці - товариський матч команд школи № 2 та школи № 3.

спортивних майданчика

спортивних майданчика

спортивних майданчика

спортивних майданчика

спортивних майданчика

Прочитано: 264 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C