Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 05 квітня 2019 12:28

В обласному центрі загальноміською руханкою відзначили Всесвітній день здоров’я (ФОТО)

Сьогодні, 5 квітня, на площі перед міською радою зібралось близько сотні активних мешканців обласного центру, щоб спільно зробити ранкову гімнастику.

Про це повідомили у прес-службі міськради.

Девіз цьогорічної руханки - «Дихай вільно!». Акція спрямована  на пpoфілактику тубepкульозу, підвищення ефeктивності ДОТ-супроводу хворих на туберкульоз, вчaсного флюорогpaфічного обстеження. Тому крім участі у загальноміській руханці, містяни мали змогу ще й пройти експрес-тестування на ВІЛ/СНІД, виміряти рівень цукру в крові та артеріальний тиск.

До акції долучився і секретар міської ради Андрій Табалов.

- Загальноміська руханка  у нашому місті проводиться вже вчетверте, і я не вперше вже беру у ній участь, - зазначив Андрій Табалов. - Мета цьогорічної акції - привернути увагу суспільства до проблеми туберкульозу. У нашому місті діє обласне відділення ВБО “ВМ ЛЖВ”, яке робить надзвичайно важливу  і корисну справу. Тому ми з депутатським корпусом завжди допомагаємо їм фінансово і долучаємось медійно. Особисто я розмістив інформацію про руханку у себе на сторінці у мережі фейсбук, щоб якомога більше людей дізналось про акцію і підтримали її.

Тривала руханка близько двадцяти хвилин, після чого заряджені енергією та позитивом містяни  робили селфі та фотографувались на згадку.

руханка

руханка

руханка

руханка

Прочитано: 134 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C