Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Неділя, 20 жовтня 2019 12:06

«Зірка» стала чемпіоном Кіровоградської області з футболу

Вчора, 19 жовтня, у матчі останнього туру ФК "Зірка" без проблем розібралася з тишківським «Агротехом» з рахунком 5:1 й здобула золоті нагороди чемпіонату області.

Про це йдеться на сайті футбольного клубу.

Незважаючи на певні складнощі та очкові втрати в середині першості області, в кінцівці команда Саміра Гасанова набрала переможну швидкість й зупинити цю золоту ходу суперники не змогли. І, мабуть, правильним виявилося рішення продовжити боротьбу в чемпіонаті Кіровоградщини, коли стояло питання, чи здатна команда боротися відразу на двох фронтах. Але номінальні резервісти, які мали менше ігрової практики в аматорському чемпіонаті України, після декількох не дуже вдалих поєдинків, зібралися й довели свою силу.

Достатньо подивитися рахунки матчів з командами, які відібрали очки в «зіркових» в першому колі, для того, щоб зрозуміти з яким шаленим налаштуванням і бажанням грали майбутні чемпіони області. І головне, що гарно проявили себе не тільки досвідчені виконавці, але й молодь, якій дали можливість продемонструвати свій потенціал.

 

 

Прочитано: 574 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград