Поиск

Повідомлення

П'ятниця, 28 квітня 2017 11:30

Цього літа заплановано оздоровити понад 53 тисячі дітей Кіровоградщини

Питання підготовки до проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року розглядали під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Цього літа, планується відкрити 523 заклади оздоровлення та відпочинку дітей, серед яких 7 стаціонарних закладів оздоровлення та 516 - на базі шкіл і позашкільних навчальних закладів. Серед стаціонарних закладів – "Бригантина" Новоархангельського району, "Дружба" Олександрійського району, "Лісова пісня" Маловисківського району, "Чайка" Гайворонського району, "Жовтень" Олександрівського району, "Сонячний" Долинського району. Під питанням залишається оздоровлення дітей у дитячому закладі "Хвиля" Світловодського району. Загалом у 2017 році планується забезпечити оздоровленням та відпочинком біля 53 тисяч дітей віком від 7 до 17 років або 54% від загальної чисельності таких дітей в області.

На здійснення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей з бюджетів усіх рівнів та за рахунок позабюджетних коштів передбачені видатки у сумі 21 мільйон 680 тисяч гривень. 

Директор департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації наголосив, що під час оздоровчої кампанії 2017 року особлива увага буде надана дітям, які потребують підтримки. Так, планується стовідсоткове охоплення послугами оздоровлення та відпочинку дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей загиблих та учасників АТО, дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей.

Начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський, співдоповідаючи із зазначеного питання наголосив, що під час відпочинку дітей у пришкільних закладах особливу увагу звертатимуть на якісне харчування та змістовне дозвілля (ігрові форми, конкурси, змагання, екскурсії). Як і минулого року, значну роль в області приділятимуть організації мовних таборів та мовних груп із залученням волонтерів-іноземців.

 

Прочитано: 196 разів

You have no rights to post comments

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Clear

-7°C

Кіровоград

Clear

Humidity: 90%

Wind: 14.48 km/h

  • 04 Jan 2019

    Mostly Cloudy -4°C -9°C

  • 05 Jan 2019

    Cloudy -2°C -6°C