Поиск

В обласному центрі завдяки повідомленню небайдужого громадянина патрульні затримали ймовірного розповсюджувача наркотиків.
Сьогодні, 29 грудня, в обласному центрі на площі Героїв Майдану триває передноворічний святковий ярмарок.  
В обласному центрі після реконструкції відкрилась спорт школа олімпійського резерву - 2
В обласному центрі Костянтин Яриніч (генеральний директор КНП "Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради", лікар та громадсько-політичний діяч) врятував дитину, що провалилась під кригу.
В обласному центрі у літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого.відбувся мистецький захід з нагоди 160-ої річниці від дня народження видатного громадського і культурного діяча, мецената, мемуариста, видавця Євгена Чикаленка.
Упродовж трьох днів, із 17 по 19 грудня в КДЮСШ № 3 тривав відкрий чемпіонат обласного центру з тенісу настільного.
Сьогодні, 16 грудня, у міській раді перед початком дев’ятої сесії вітали кращих спортсменів тренерів обласного центру за високі спортивні досягнення на офіційних всеукраїнських і міжнародних змаганнях у 2021 році.
У літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого відкрилася виставка «Театральні перехрестя Миколи Садовського», присвячена  165-річчю від дня народження корифея українського театру, знаного режисера та неперевершеного драматичного актора Миколи Карповича Тобілевича, який увійшов в історію театрального мистецтва під псевдонімом Садовський.
Сьогодні, 14 грудня, за ініціативи очільниці Кіровоградської області Марії Чорної в приміщенні ОДА відбувся благодійний ярмарок на користь громадської організації "Об'єднання родин осіб з інвалідністю" Серце матері" .
Сьогодні, 14 грудня, в обласному центрі пройшло покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля».
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 236

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова