Поиск

Повідомлення

×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл
Квиток під №1 за проїзд у тролейбусі № 11 маршрутом «Автовокзал №1 – селище Нове» придбав міський голова Андрій Райкович.
Сьогодні, 16 жовтня, до Світловодського річкового терміналу прибула найбільша річкова баржа в Україні. Несамохідне судно належить холдингу «Агровіста».
В обласному центрі патрульні склали протокол на водійку, яка протаранила електроопору та іншу автівку.
В обласному центрі відкриється “Соцкорпус”, де реабілітаційні, психологічні і соціальні послуги надаватимуться в комплексі. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович. Міський голова акцентував увагу на значних зрушеннях у соціальній сфері міста за останні роки. На соціальний захист містян було спрямовано 75 мільйонів гривень, з яких на підтримку учасників АТО - 20 мільйонів, ветеранів війни, «чорнобильців», репресованих, громадян з інвалідністю ще понад 30 мільйонів гривень. Крім того, місто взяло на себе дотацію  громадському транспорту, який обслуговує сьогодні 80 тисяч пільговиків. - Ми виплачуємо щомісяця 45 діткам, які втратили на Сході України своїх батьків по півтори тисячі гривень. Я поставив завдання цю суму збільшити, - повідомив Андрій Райкович. - Ми видали 1000 дозволів на отримання земельних ділянок нашими воїнами -  АТОвцям. А ще відремонтували такий потрібний Центр реабілітації діток з інвалідністю і центр молоді “Сильні духом”. Це надзвичайно важливо для наших дітей. І реалізація всіх цих кроків, за словами міського голови, обраховуються не тисячами, а  мільйонами гривень. Бо уряд  в період  запроваджених ним карантинних обмежень  забрав у міст значні кошти, які планувалися використати з місцевого бюджету у для  базових потреб громади. Але, як не було  сутужно, в обласному центрі таки  завершили низку важливих і очікуваних об’єктів. Чого вартий тільки новий ЦНАП у форматі «Прозорий офіс», де містяни мають можливість в одному місці і в найкоротший термін отримати відразу майже 370 послуг. - Тут повністю забезпечено комфортні умови перебування для людей з інвалідністю, ветеранів, мам з дітками. Ліфти доставлять до адміністраторів безпосередньо з вулиці. Крім того, тут об лаштований чудовий мистецький простір: вже відкрита галерея місцевих художників, ще відремонтуємо концертний зал на 500 місць. Тобто – ЦНАП фактично є справжнім центром усіх видів послуг, культури і ділового простору, - поділився міський голова. Містяни уважно вислухали міського голову і відразу включилися у планування вирішення чергових, актуальних для себе проблем. Так, голова міської організації інвалідів «Сила духу» Олександр Переверзєв виступив з пропозицією розширити приміщення терцентру, де містяни отримують  необхідні їм послуги. Андрій Райкович запевнив – питання простору терцентру важливе для його підопічних і  воно обов’язково буде вирішене. - У закладі вивільняються приміщення, через те, що частина працівників переїжджає до ЦНАПу, - звернув увагу учасників зустрічі очільник міста. - Тому необхідна вам додаткова площа з’явиться. Також ми ініціюємо створення у Кропивницькому спеціалізованого закладу - «Соцкорпусу», де реабілітаційні, психологічні і соціальні послуги надаватимуться в комплексі.
Сьогодні, 29 вересня, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти України.
Сьогодні, 29 вересня, в ДТП потрапив в обласному центрі потрапив тролейбус з автономним ходом. Аварія трапилась на розі вулиць Преображенської та Архангельської. 
Реконструкція вулиці Полтавської на стадії завершення. Дорожники розпочали облаштування верхнього чистового шару асфальтового покриття.
Сьогодні, 22 вересня, в обласному центрі вшанували День партизанської слави.
Вчора, 15 вересня, небайдужі містяни, серед яких переважала молодь, зібралися в Центральному сквері для участі в екологічній акції.
Сьогодні, 13 вересня, о 05:22 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу триповерхової адміністративної будівлі на вул. Гоголя в обласному центрі.
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 221

Авторизація через соц.мережі

Місто очима Андрія Ліпатова

Погода

Кіровоград